Wszystko o problemach z męskością

Zwykły wpis

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który zazwyczaj jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmakologicznie, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych kilka chorób może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeżeli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz tania viagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, na ogół znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/radecze2/domains/kotekkotek.pl/public_html/ile/wp-content/themes/icy/lib/core.php on line 700 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/radecze2/domains/kotekkotek.pl/public_html/ile/wp-content/themes/icy/lib/core.php on line 764